1 вересня 2021 року Державний університет телекомунікацій урочисто відмічає День знань - початок нового навчального року і посвячення першокурсників у студенти. Першокурсники Державного університету телекомунікацій урочисто отримали свої студентські квитки.
Для кожного першокурсника 1 вересня – поштовх до нового самостійного життя та початок шляху до майбутньої професійної діяльності.
В нашому Університеті створені всі умови для забезпечення якісного навчання:
Бажаємо нашим студентам яскравих та насичених студентських років, успіхів і головне − стати кваліфікованим ІТ-фахівцем, успішно оволодіти знаннями для здійснення мрій.
Колектив Університету зробить все можливе для їх здійснення.